Czy jest możliwe, żeby w XXI wieku pospacerować po średniowiecznym mieście?

NIEDZIELA, lipiec-sierpień: dodatkowo we wtorek i czwartek 0 PLN / Osoba
st. mary's church

Podsumowanie wycieczki

Czy jest możliwe, żeby w XXI wieku pospacerować po średniowiecznym mieście?
Przekonaj się na własne oczy!

Zwiedzanie dla Dzieci w każdym wieku od 1 do 99.

Powłóczmy się krakowskimi ścieżkami Gniewka Spryciarza, które ów przebywał w towarzystwie Sław dawnych czasów - oraz, czego nie powinniśmy ukrywać przed Wami, czasów owych niesławnych rzezimieszków. Lochy, cmentarze, karczmy, labirynty uliczek dawnej Stolicy Polski.... Po naszym spacerze, w towarzystwie ducha tego zacnego Jegomościa, średniowieczny Kraków nie będzie miał przed Państwem żadnych tajemnic. Musimy też ostrzec lojalnie - zmieni się również spojrzenie, jakie Szanowni Państwo mają na Stare Miasto, na zawsze. Ale choć niektóre z opowieści będą zapierać dech w piersi i mrozić krew w żyłach, obiecujemy, że wszystko dobrze się skończy, a Państwo będą mogli cieszyć się Krakowem dotąd nieznanym.
Tych, którzy Gniewka jeszcze nie znają prosimy - dołączcie do grona wielbicieli Przesławnego Spryciarza, który poczuje się inaczej urażony, pominięty i zapomniany, nie daj Boże... (ale tym akurat się nie martwicie, bo to zaiste pogodnego ducha Człek był i zniewagi wybaczał).
Panie i Panowie, Panienki i Panicze! Siostrzeniec mój, Kazik był miłościwy i powołał do życia postać wysnutą z historii i choć jego historię, oraz perypetie, oparł na faktach, przedstawił je w formie baśni, która stać się może dla Naszych Spacerowiczów niezapomnianą przygodą - zatem ruszajmy w drogę, szkoda czasu!

Godzina i miejsce spotkania z przewodnikiem: 14:00, Hotel Polski Pod Białym Orłem - przed głównym wejściem, ul. Pijarska 17. Prosimy przybyć 10 minut wcześniej.

Cena zawiera: ok. 1½ godzinny spacer z licencjonowanym krakowskim przewodnikiem w języku polskim, AudioGuide System - wgraj aplikację UNITI na swój smartfon i przynieś własne słuchawki. Podczas spaceru nie przewidujemy płatnych wstępów do obiektów.

Cena: 25 PLN/os.

Kiedy:
w każdą niedzielę od 14 czerwca 2020;
lipiec - sierpień: dodatkowo we wtorki i czwartki.
Jak przygotować się do spaceru:

W trosce o bezpieczeństwo, które jest najważniejsze, rekomendujemy pobranie bezpłatnej aplikacji UNITI, dzięki której nasz przewodnik w prosty i bezpieczny sposób poprowadzi spacer poprzez AudioGuide System. Dzięki aplikacji przekaz będzie bardzo dobrze słyszalny i zachowamy rekomendowany dystans.
Zaopatrzeni w aplikację, swoje smartfony z dostępem do internetu, własne słuchawki oraz wygodnie buty zgłosimy się w miejscu zbiórki na spotkanie z przewodnikiem. Następnie udamy się na spacer pełen pasjonujących opowieści.

Ważne informacje:
• minimalna liczba uczestników to 1, a maksymalna to 15;
• rezerwacji wycieczki można dokonać najpóźniej do 1 godziny przed jej rozpoczęciem;
• bezpłatna anulacja jest możliwa co najmniej 1 godzinę przed rozpoczęciem wycieczki;
• jeżeli anulacja nastąpi na mniej niż 1 godzinę przed rozpoczęciem wycieczki - zwrot nie przysługuje;
• grupy składające się z 10 osób i więcej są zobowiązane anulować rezerwację co najmniej na dwa dni przed rozpoczęciem wycieczki w celu uzyskania pełnego zwrotu kosztów;
• przed rozpoczęciem wycieczki należy pokazać voucher przewodnikowi - akceptujemy e-vouchery.


Covid-19
Jesteśmy dla W
as; #WitamyPonownie; #Dbajmy o siebie nawzajem!

• Aplikacja UNITI, którą Państwo pobierzecie na swój własny smartfon oraz własne słuchawki zapewnią komfort zwiedzania i bezpieczeństwo;
• Przewodnicy posiadają maseczkę ochronną oraz zestaw audio, który zapewni świetną słyszalność;
• Każdy z Państwa jest zobowiązany do posiadania maseczki ochronnej;
• W czasie zwiedzania zachowujemy 2-metrowy bezpieczny dystans.

 

 

 

Informacja

Zwiedzanie dla Dzieci w każdym wieku od 1 do 99!

Masz pytanie?
Zadzwoń do nas. Chętnie Ci pomożemy i doradzimy!

Jesteśmy do Twoich usług: 8:00 - 18:00 / Pon-Nie
+48 602 497 064